Nieruchomości wycena Warszawa


Nazwa firmy: Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza

Adres: Warszawska 55

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 05-075

Telefon: 504 128 881

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Profesjonalne usługi, które świadczy rzeczoznawca majątkowy, są często wręcz niezbędne w celu przeprowadzenia m.in. transakcji kupna, sprzedaży lub zamiany określonej nieruchomości, ustalenia zabezpieczenia kredytu hipotecznego, określenia wysokości podatku od spadku i darowizn, czy też podziału wspólnego majątku podczas sprawy rozwodowej. Najważniejsze jednak, aby wybrać sprawdzone i polecane przez innych klientów biuro, którego właściciel posiada stosowne uprawnienia i wiedzę na temat obowiązujących metod obliczeniowych (porównawczej, dochodowej, kosztowej i mieszanej). Celem wyceny jest określenie wartości rynkowej oraz odtworzeniowej. 

Wycena nieruchomości w Warszawie - które biuro wybrać?

Na stronie internetowej wycenamajatku.com.pl przedstawiono ofertę warszawskiego rzeczoznawcy majątkowego, który świadczy usługi dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Właściciel biura jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz biegłym sądowym. Wykonywane operaty szacunkowe spełniają wszelkie obowiązujące przepisy i normy prawne, a także są zgodne z zawodowymi standardami. Dokument jest ważny aż przez 12 miesięcy i akceptują go banki, urzędy skarbowe oraz sądy.

Rzeczoznawca podejmuje się wyceny nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, zabudowanych i niezabudowanych oraz leśnych i rolnych. Koszty za wykonaną usługę są zawsze ustalane indywidualnie z klientem, ponieważ zależą od takich parametrów jak m.in.:

  • rodzaj wycenianej nieruchomości,
  • sytuacja prawna obiektu,
  • cel wykonywanej wyceny,
  • termin realizacji usługi, 
  • dodatkowe koszty, które musi ponieść rzeczoznawca podczas ustalania wartości,
  • konieczność przeprowadzenia pomiarów i inwentaryzacji,
  • dodatkowe analizy,
  • nietypowy charakter nieruchomości.

Biuro specjalizuje się również w szacowaniu wartości wspólnych nieruchomości (prywatnych i firmowych) małżonków, którzy są na etapie rozwodu i liczą na sprawiedliwy podział majątku. W takich sytuacjach często liczy się szybkość i zarazem dokładność przedstawionego operatu szacunkowego.

Opinie o Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy