Protezy zębowe Poznań


Nazwa firmy: DuoDenti

Adres: Mateckiego 4A

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-689

Telefon: 695 214 166

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Pod adresem internetowym duodenti.pl odnaleźć można szeroko opisaną ofertę stomatologiczną dla każdego. Gabinet jest przygotowany tak, aby profesjonalnie diagnozować najróżniejsze problemy w jamie ustnej, jak i je leczyć. Zabiegi są wykonywane z pomocą nowoczesnego sprzętu, który nie zawsze znajduje się na wyposażeniu lecznic. Warto również wspomnieć o wykwalifikowanym personelu, który zapewnia ze swojej strony kompleksowe wsparcie stomatologiczne. Oznacza to, że klinika dentystyczna może zagwarantować leczenie kanałowe, ekstrakcję zęba, jak i dobranie odpowiedniego implantu zębowego.

Protezy zębowe w Poznaniu wykonywane są zawsze w sterylnych warunkach. Bardzo ważne jest to, aby zachować wyjątkową ostrożność przy kontaktach z ludźmi. Dentysta zmienia ubranie ochronne po każdej wizycie pacjenta, a maszyny są dezynfekowane. Należy również zaznaczyć, że prywatny gabinet zapewnia dogodne terminy wizyt, dzięki czemu nie trzeba długo oczekiwać na wstawienie protezy.

Uzupełnienie utraconych zębów jest niezwykle ważne z wielu względów. Przede wszystkim chodzi o prawidłowy zgryz. Przy braku choćby jednego zęba linia szczęki może ulec przesunięciu. Poza tym zastosowanie licówki, korony bądź mostka ceramicznego znacznie wpłynie na piękny, zdrowy i pełny uśmiech. Osoby, które do tej pory zasłaniały usta w towarzystwie w obawie przed widocznym ubytkiem, będą mogły znów szczerze się uśmiechać. Specjalista idealnie dobierze kolor materiału oraz dopracuje jego kształt, by nie odróżniał się od pozostałych zębów.

Klinika dentystyczna wykonuje różne zabiegi protetyczne. Pośród nich można wymienić licówki  ceramiczne (porcelanowe), Inlay-Only, endokorony, korony i mosty ceramiczne, wkłady koronowo-korzeniowe, protezy dentystyczne, szyny relaksacyjne. Niezależnie od wyboru rodzaju uzupełnienia, można być pewnym indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Ośrodek zapewnia konkurencyjne ceny za usługi protetyczne i daje gwarancję zadowolenia z przeprowadzonych zabiegów uzupełnienia linii zębowych.

Data dodania: 05-10-2020
Autor: Hubert Mazurek
Źródło:
https://duodenti.pl/protetyka/


Opinie o DuoDenti


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy