Biuro rachunkowe warszawa mokotów


Nazwa firmy: Avalis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Puławska 182

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-670

Telefon: 48603393736

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Pod koniec ubiegłego wieku powstała firma ze strony avalis.pl, która poleca swoje usługi zarówno małym, jednoosobowym firmom, jak i spółkom czy dużym przedsiębiorstwom. Jest to biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie na Mokotowie, które może się poszczycić wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą licencjonowanych pracowników, radzących sobie doskonale z prowadzeniem działu kadr, księgowości i płac. Pracownicy biura na bieżąco śledzą zmiany w prawie podatkowym i rachunkowym, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Firma współpracuje także z doradcami podatkowymi, prawnikami, biegłymi rewidentami i wieloma innymi ekspertami z różnych dziedzin związanych z księgowością i finansami firmy.

Największymi zaletami tego biura są między innymi: 

  • szybkie terminy realizacji usług,
  • zaangażowanie w sprawy klientów,
  • wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu księgowości online,
  • dostosowanie usług do potrzeb i oczekiwań klientów,
  • licencja Ministra Finansów,
  • konkurencyjne ceny.

Dzięki temu, że dokumenty są przesyłane przez Internet, przedsiębiorcy mają kontrolę nad wszystkimi działaniami biura i mogą na bieżąco dostawać raporty. Dokumenty przesyłane do klienta są zaszyfrowane w plikach, a zatem bezpieczne. Nie ma potrzeby dostarczania faktur w wersji papierowej, ale jeśli klient życzy sobie osobistego kontaktu, to oczywiście istnieje taka możliwość. Jednak księgowość internetowa jest nie tylko wygodna, ale i zgodna z założeniami ekologii. Co więcej, pozwala ona na nieograniczony dostęp do wszystkich dokumentów firmy z dowolnego miejsca, w którym jest Internet. Wszystkie dane firmy umieszczone są na e-koncie w chmurze, na którą nie mają wpływu awarie serwerów czy innych elementów sieci teleinformatycznej.

Wśród wielu usług tego biura można znaleźć także pomoc w zakładaniu firmy. Decydując się na współpracę, klient może poprosić o wypełnienie koniecznych dokumentów oraz wysłanie ich do wszystkich instytucji, które muszą być o tym fakcie powiadomione. W takim przypadku firma pomaga także wybrać optymalną formę opodatkowania dla konkretnego rodzaju działalności. 

Data dodania: 11-10-2020
Autor: Andrzej Kaźmierczak
Źródło:
http://avalis.pl/


Opinie o Avalis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy