Rękawice kuchenne z magnesem - radecka.pl


Nazwa firmy: Radecka, Lucyna Radecka

Adres: Bystra Podhalańska 610

Miejscowość: Bystra Podhalańska

Kod pocztowy: 34-235

Telefon: 600 428 749

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Produkty reklamowe nie muszą pochodzić z masowej produkcji. Działalność firmy Radecka pokazuje, że można tworzyć z powodzeniem nawet małe partie gadżetów reklamowych, które są bardzo praktyczne. Oczywiście firma jest w stanie wykonać każdą ilość zamówionych przedmiotów. 

Wśród szerokiej oferty towarów dominują estetyczne i praktyczne pomoce kuchenne. Wśród nich są fartuchy, worki oraz rękawice. Szczególnie popularne są worki wykonane z wysokiej jakości bawełny, które są w pełni ekologiczne. To, co ważne w tego typu asortymencie, to fakt, że do nadruków wykorzystuje się przede wszystkim farby wodne, uznawane za w pełni bezpieczne. 

Innymi, ale równie popularnymi produktami są rękawice kuchenne z magnesem. Ów element pomaga w przywieszaniu materiałowej osłony na przykład na lodówce i innych metalowych elementach. Prezentowana firma oferuje przynajmniej kilka ciekawych modeli, które są zawsze wykonywane według wytycznych klienta. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o produkcji wykonuje się próbną sztukę, aby sprawdzić finalny efekt zamówienia. Klienci wybierają spośród dwóch rodzajów rękawic. Jedna to tak zwana żaba, przy której nie ma znaczenia, czy użytkownik jest prawo, czy leworęczny, gdyż nie posiada ona palców. Druga możliwość to model, w którym doszyto komorę na palce, a która daje pewniejszy chwyt przy przenoszeniu gorących naczyń. 

Do produkcji poszczególnych modeli wykorzystuje się len oraz bawełnę i są to materiały bez jakichkolwiek domieszek. Można więc powiedzieć, że do klientów trafiają towary w pełni ekologiczne i zdrowe. Dużym plusem firmy wykonującej jest to, że wykonuje nadruki już na etapie przygotowywania wykrojników. Dzięki temu każdy, nawet najmniejszy fragment materiału może być odpowiednio zagospodarowany. 

Osłony na dłonie, torby, czy też chusty i fartuchy nadają się idealnie na nośniki reklamowe przeznaczone dla konkretnej grupy odbiorców. Co ważne, mogą nawiązywać do różnej tematyki, nie tylko związanej z szeroko pojętą gastronomią. Są to bowiem produkty uniwersalne. 

Data dodania: 27-10-2020
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://radecka.pl/rekawice-kuchenne/


Opinie o Radecka, Lucyna Radecka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy