GMS Corporation sp. z o.o. - Wiaty stalowe


Nazwa firmy: GMS Corporation sp. z o.o.

Adres: Krynicka 55

Miejscowość: Nawojowa

Kod pocztowy: 33-335

Telefon: 18 445 70 93

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Wykorzystywanie dodatkowej zadaszonej przestrzeni jest przydatne w różnorodnych okolicznościach. Dotyczy to na przykład ogródków działkowych, ale też sytuacji, kiedy trzeba przechować motocykl lub rower. Na szczęście wiaty stalowe, które dostępne są chociażby na gms-system.com, pozwalają w wydajny sposób zarządzać przestrzenią oraz zabezpieczyć rozmaite materiały i sprzęty. Oczywiście możliwe jest wykorzystanie tego rodzaju elementów o różnych rozmiarach i w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu dużo łatwiej można je dopasować do charakteru lub wyglądu ogródka, firmowego parkingu czy prywatnej posesji.

Brak zadaszonego i zamykanego pomieszczenia jest kłopotliwy dla wielu osób. Tego rodzaju produkty można wykorzystać do przechowywania wielu przedmiotów oraz urządzeń:

  • narzędzi ogrodniczych
  • zabawek
  • rowerów, motocykli lub skuterów
  • krzeseł
  • drewna kominkowego
  • wózków inwalidzkich

To tylko część możliwości, ponieważ ograniczeniem może być w zasadzie jedynie wymiar wiaty oraz na przykład wielkość ogródka. Na szczęście producent gwarantuje wysoką jakość oferowanych wiat i dodatkowe udogodnienia, które bywają bardzo przydatne. Mowa między innymi o specjalnych otworach zapewniających cyrkulację. W przypadku przechowywania jednośladów bardzo przydatnym rozwiązaniem jest system bezprogowy, który ułatwia parkowanie i wyprowadzanie maszyn. Poza tym pod względem estetycznym sprawdza się szeroki wybór kolorów, w jakich występują wiaty. Dzięki temu można je bez problemów dopasować do wyglądu oraz aranżacji otoczenia. Oczywiście w zależności od przeznaczenia i potrzeb dostępne są produkty jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe.

Zastosowanie wiat ze stali pozwala dużo wydajniej zarządzać przestrzenią w ogródku lub zabezpieczyć jednoślad czy wózek inwalidzki przed kradzieżą oraz działaniem czynników zewnętrznych. Dlatego tego rodzaju rozwiązania są bardzo przydatne, zarówno na prywatnych posesjach, jak i parkingach w firmach, gdzie pracownicy często przyjeżdżają na rowerach lub skuterach. Warto zapewnić sobie możliwość wygodnego przechowywania i garażowania.

Data dodania: 12-12-2020
Autor: Andrzej Kaźmierczak
Źródło:
https://gms-system.com/system-dom/wiaty/


Opinie o GMS Corporation sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy