Ayming Polska Sp. z o.o. | Dofinansowania unijne dla firm


Nazwa firmy: Ayming Polska Sp. z o.o.

Adres: Al. Jerozolimskie 63

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00--69

Telefon: +48 22 330 60 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Właściciele firm, bez względu na to, czy są to małe rodzinne biznesy, czy też bardzo duże przedsiębiorstwa, nierzadko potrzebują wsparcia z zewnątrz w kwestii zarządzania, o czym wiedzą specjaliści pracujący dla Ayming. Proponują oni swym klientom bardzo wiele usług, które podzielić można w następujący sposób:

  • poprawa płynności finansowej (fachowcy są w stanie udzielić konkretnych rad, pomóc wdrożyć stosowne działania mające na celu przyniesienie realnych efektów),
  • podatki ( w tym wypadku chodzi o doradztwo z zakresu podatków od nieruchomości oraz nowych inwestycji),
  • innowacje (specjaliści z tego działu proponują pomoc związaną z pozyskiwaniem ulg na badania i rozwój, czy też otrzymywaniem dotacji).

Jeśli chodzi o różnego typu dofinansowania unijne dla firm, temat ten jest niezwykle obszerny. Aby mieć szansę na pozyskanie pieniędzy z takiego źródła, dobrze jest wesprzeć się wiedzą i doświadczeniem fachowców. Są oni w stanie pomóc klientowi na wszystkich etapach działania. Poczynając od stworzenia projektu i napisania wniosku (to właśnie one odgrywają kluczową rolę), kończąc na odpowiednim spożytkowaniu otrzymanych pieniędzy. 

Usługobiorcy dowiedzą się nawet tego, w jaki sposób ubiegać się o ewentualne refundacje. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy z firmą można przeczytać bardzo wiele na temat dofinansowań i rodzaju wsparcia, które warto otrzymać (wszystko dostępne jest na stronie).

Witryna internetowa usługodawcy jest bardzo rozbudowana i bogata w wiele cennych treści. W zakładce z analizami i aktualnościami zamieszczone zostały treści związane z następującymi tematami:

  • wydarzenia powiązane z branżą (na przykład konferencje i kongresy, w których udział biorą specjaliści z tej firmy),
  • komunikaty prasowe (w tym miejscu zamieszczane są najnowsze artykuły związane z firmą, jakie pojawiają się w sieci i magazynach prasowych),
  • baza wiedzy (to bardzo obszerna zakładka, w której gromadzone są merytoryczne informacje),
  • raporty (głównymi tematami są w tym wypadku rozmaite innowacje, ulgi i koszty pracy).

Opinie o Ayming Polska Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy