Litery z plexi • Kuczma.pl - Projekt & Reklama


Nazwa firmy: Kuczma.pl - Projekt & Reklama

Adres: Fabryczna 12

Miejscowość: Swarzędz (k. Poznań)

Kod pocztowy: 62-020

Telefon: 61 81 86 336

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Przedsiębiorstwo ze strony kuczma.pl od lat działa na rynku reklamy, dostarczając klientom rozmaite produkty do komunikacji wizualnej i promocji biznesu. Wśród najchętniej zamawianych, także przez klientów prywatnych, są litery z plexi, przy których pomocy można tworzyć wewnętrzne i zewnętrzne reklamy świetlne, jak i oznakowanie domów czy budynków firmowych. Tworzywo wykorzystywane do ich produkcji jest wyjątkowo przyjazne obróbce, szczególnie że wspomniane przedsiębiorstwo dysponuje doskonałej jakości maszynami, w tym laserami CNC. Materiał ten cechuje się dużą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, co więcej, nie traci na estetyce nawet po dłuższym czasie.

W ofercie firmy są litery niepodświetlane i podświetlane przy pomocy LED-owych źródeł światła, a ponieważ plexi dostępny jest w wielu kolorach, można z niego stworzyć wiele ciekawych i niepowtarzalnych dekoracji, które jednocześnie będą promocją biznesu. 

Projektanci firmy mają bogate doświadczenie zdobywane latami, jako że działają na rynku reklamy już od 1998 roku i mieli okazję spotkać się z różnymi oczekiwaniami, potrzebami i gustami. To osoby kreatywne, podchodzące do każdego zlecenia bardzo indywidualnie i cały czas gotowe do pomocy tym klientom, którzy nie mają własnego pomysłu. Pomagają wybrać kształt i kolor materiału, dobierając je do specyfiki firmy zleceniodawcy. Przemyślany, idealnie dobrany napis na budynku czy wewnątrz firmy przyciągnie uwagę i sprawi, że marka zostanie zapamiętana.

Warto również wiedzieć, że pracownia reklamowa z linku świadczy kompleksowe usługi, poczynając od projektu. Cały czas jest w kontakcie z klientem, informując go o postępie prac i uzgadniając szczegóły. Taka współpraca jest satysfakcjonująca i daje oczekiwane rezultaty, a klient otrzymuje produkt, który spełni jego wymagania. Mimo że firma ma swoją siedzibę w Wielkopolsce, nie ogranicza się do współpracy z tym regionem, świadcząc usługi zainteresowanym przedsiębiorstwom i klientom prywatnym z całego kraju. Wszystkie zlecane jej prace wykonane są z niebywałą precyzją, a w dodatku są one bardzo atrakcyjne cenowo.

Data dodania: 07-02-2021
Autor: Matylda Lewandowska
Źródło:
https://www.kuczma.pl/litery-i-znaki-przestrzenne/


Opinie o Kuczma.pl - Projekt & Reklama


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy