TRAK S.J • Automatyka przemysłowa Poznań


Nazwa firmy: TRAK S.J.

Adres: os. Stare Żegrze 50

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-249

Telefon: 61 87 97 115

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Dawniej samodzielne serwisowanie i naprawa urządzeń nie stanowiło problemu. Dziś jest trudniej przeprowadzić w przydomowym warsztacie tego typu czynności, przede wszystkim z uwagi na nowoczesną i coraz bardziej skomplikowaną konstrukcję użytkowanego modelu, a także specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny do dokonania samej naprawy, a który jest po pierwsze często dość kosztowny, a po drugie, skorzystanie z niego wymaga odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia technicznego.

Prostszym sposobem na utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń wykorzystywanych na co dzień w domu lub miejscu pracy jest znalezienie kompetentnego i rzetelnego realizatora, który posiada odpowiednie narzędzia i doświadczenie oraz umiejętności do ich obsługi. To także bardziej oszczędna opcja, gdyż samodzielna naprawa może skończyć się utratą gwarancji lub całkowitym zniszczeniem urządzenia.

Działalność firmy, która ogłasza się pod linkiem trak.com.pl, odpowiada na tego typu zapotrzebowanie. Proponuje swoim klientom szeroki zakres usług naprawczych, serwisowych oraz  innych związanych z utrzymaniem w dobrym stanie wizualnym i technicznym wszelkiego rodzaju maszyn, w tym również tych, które wykorzystują w swoich systemach sterowania najnowszą technologię użytkową.

Domeną wspomnianej firmy jest szeroko rozumiana automatyka przemysłowa, realizowana głównie w Poznaniu, ale z dostępnej na stronie internetowej oferty mogą skorzystać również klienci zamieszkujący okoliczne miejscowości. 

Pracownicy odpowiedzialni za przeprowadzenie naprawy lub serwisu dbają, by powyższe usługi zostały wykonane terminowo i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami ze zlecającym. Jeżeli istnieje potrzeba wymiany części, jako zamienników używa się produktów od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie danego sprzętu po przeprowadzeniu koniecznej renowacji.

Przedstawiona oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz przedstawicieli firm i instytucji publicznych. Można zamówić także usługę serwisu świadczoną cyklicznie, na przykład raz w miesiącu lub raz do roku, w zależności od potrzeb klienta.

Data dodania: 02-02-2021
Autor: Matylda Lewandowska
Źródło:
https://www.trak.com.pl/


Opinie o TRAK S.J.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy